Стефан Иванов и Станислав Паркоменко продължават в Ден 3 на Event #30: $1,000 Pot-Limit Omaha

Стефан Иванов

За жалост останахме без българско участие в Event #26 NLH Marathon, след като вчера и тримата българи играли в Ден 3 отпаднаха, но други двама наши играчи продължават в Ден 3 на Event #30: $1,000 Pot-Limit Omaha.

Стефан "IceStream" Иванов и Станислав Паркоменко успяха да се задържат в игра днес и довечера продължават заедно с останалите 56 играчи по пътя към финалната маса.

Ден 3 на турнира започва в 22:00 наше време тази вечер при ниво на блайндовете 8,000/16,000 с планове да се играе до излъчването на победител, който го очакват $236,673 и златна WSOP гривна.

Димитър Данчев беше много близо до класиране в Ден 3 на Event #31: $3,000 No-Limit Hold'em 6-Handed, но отпадна малко преди края на Ден 2 с печалба от $14,423 за 21-то място.

Сравнително близо до финална маса вчера беше и Николай Йосифов, който отпадна на 36-то място с печалба от $8,989 в Event #28: $1,000 No-Limit Hold'em.

Ето как изглеждат и масите, на които ще започнат нашите момчета в Event #30 довечера.

Какво предстои още днес?

Тази вечер се доиграват няколко турнира, сред които има доста интересна финална маса на Event #29: $10,000 H.O.R.S.E. Championship, където Dario Sammartino ще мери сили с Greg Mueller и Scott Clements в опит най-накрая да вземе първата си WSOP гривна.

Днес също така предстои и Ден 2 на Event #32: $1,000 Seniors No-Limit Hold'em Championship турнира, в който участие тази година взеха близо 6,000 играчи.

Довечера започва също Ден 2 на Event #33: $1,500 Limit 2-7 Lowball Triple Draw и Ден 4 на Event #26: $2,620 No-Limit Hold'em Marathon.

Паралелно с доиграващите се турнири пък тази вечер започват Event #34: $1,000 Double Stack No-Limit Hold'em и Event #35: $10,000 Dealer's Choice Championship.