На живо
PokerNews Cup 2017 PokerNews Cup King's Casino Rozvadov

Juras Zaveckis

mamooc

Lithuania

Спонсорирано от PokerStars

WSOP гривни EPT победи WPT победи
0 0 0
Печалби